Kolekcje papeterii okolicznościowej

Przygotowujecie swoje przyjęcie weselne i szukacie dekoracji, które doskonale wkomponują się w wystrój całości sali? Sprawdźcie naszą papeterię okolicznościową i wybierzcie serię, która najlepiej dopasowana jest do charakteru Waszego przyjęcia. Pośród szerokiego wyboru naszych artykułów znajdziecie dodatki i akcesoria w stylu klasycznym, nowoczesnym, glamour czy boho – wszystko po to, aby najlepiej spełnić Wasze potrzeby i oczekiwania w ważnym dla Was dniu.

Kolekcje papeterii okolicznościowej

Wśród naszych produktów znajdziecie akcesoria dopasowane do każdego motywu przewodniego swojego przyjęcia. Dla miłośników roślinnych wzorów polecamy kolekcje Wooden Eco, Jungle, Eucaliptus, Sunflowers czy Velvet Lavender. Przygotowaliśmy także serie klasycznej papeterii idealnej na tradycyjne przyjęcia ślubne: Glamour Black, Classic Elegance czy Elegant Silver. Jeśli jesteście zwolennikami bardziej odważnych propozycji polecamy nasze produkty z kolekcji Elegante Gold oraz Glamour Pink, które sprawdzą się na przyjęcia weselne organizowane w stylu glamour. Dla miłośników wzorów w stylu boho proponujemy natomiast serię Magnolia, Green Bottle, Folded Card czy Rustic Eco, które doskonale podkreślą charakter uroczystości.

Dodatki i akcesoria na stół weselny

Wiemy, że każde oficjalne przyjęcie wymaga odpowiednich dodatków i akcesoriów, które nie tylko będą wspaniałą dekoracją, ale także pomocą dla gości. Dlatego w naszych kolekcjach papeterii okolicznościowej znajdziecie zarówno kartki zaproszeniowe, jak i winietki z imionami i nazwiskami Waszych bliskich, którzy z łatwością odnajdą swoje miejsce przy stole. W gotowych kolekcjach dostępne są także pomysłowe zawieszki, które możecie umieścić na butelkach z alkoholem. Ich treść możecie wybrać w zakładce Teksty – tam znajdziecie kilkadziesiąt pomysłów na atrakcyjne napisy, które zachwycą Waszych gości oryginalnością i pięknym wykonaniem.

Zapoznajcie się z pełną gamą naszej papeterii okolicznościowej i wybierzcie kolekcję, która doskonale wkomponuje się w charakter i klimat Waszego przyjęcia!

Shopping Cart