Zaproszenia na Chrzest

Jednym z najważniejszych wydarzeń dla wiernych należących do Kościoła katolickiego jest swego rodzaju inicjacja. Matka, ojciec i dwie wybrane przez nich osoby z rodziny czy z grona przyjaciół przynoszą do kościoła swoje dziecko, które zostaje oblane wodą święconą i stanowi to symboliczne dołączenie do wyznania chrześcijańskiego. Po ceremonii w świątyni zaproszeni goście udają się do domu czy sali okolicznościowej i rozpoczyna się uroczyste przyjęcie.

Warto okazać swoim bliskim szacunek i zawczasu wysłać im pisemne zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki czy chłopca. Nasz sklep internetowy ma w swojej ofercie personalizowane karty dla gości.

Personalizowane zaproszenia dla rodziców chrzestnych i pozostałych bliskich

Jako producent eleganckich kart na przyjęcie dla dziewczynki i chłopca możemy zaproponować Ci minimalistyczny i nowoczesny design. Rodzice, którzy organizują imprezę dla swoich bliskich mogą skorzystać z naszych projektów prezentowanych na stronie lub spersonalizować karty.

Zamów karty w naszym sklepie internetowym i podaruj gościom wyjątkową pamiątkę!

Personalizowane zaproszenia na chrzest

Wśród propozycji znajdziesz zaproszenia na chrzest w pięknych, pastelowych kolorach, odzwierciedlających płeć swojego maluszka, które niebawem dołączy do wyznania chrześcijańskiego. Różowe i niebieskie kartki z uroczymi grafikami pozwolą nie tylko powiadomić bliskich o miejscu i czasie zbliżającej się uroczystości, ale także podkreślić to, jak ważna jest dla Ciebie ich obecność w życiu dziecka.

Proponujemy zarówno gotowe, uniwersalne projekty kartek do samodzielnego wypełnienia, jak i personalizowane zaproszenia na chrzest, które wykonamy zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta. Istnieje także możliwość zakupienia kartki wraz z kopertą – w ofercie dostępne są w uniwersalnej bieli, a także pastelowym różu i błękicie. Wystarczy wybrać model kartki i przy wykonywaniu zamówienia zaznaczyć jeden z dostępnych w ofercie kolorów. Zapraszamy do zakupów, dzięki którym organizowane przyjęcie nabierze oficjalnego charakteru, a Wasi bliscy będą mogli uczestniczyć w tym wyjątkowym dla maluszka dniu.

Shopping Cart