Zaproszenia

Obecność naszych bliskich podczas ważnych w naszym życiu wydarzeń jest niezwykle istotna dla każdego z nas. Dlatego, aby poinformować ich o miejscu i czasie organizowanego przez Was przyjęcia, przygotowaliśmy kolekcję papeterii okolicznościowej, w której znajdziecie zaproszenia na ślub, wesele, chrzest, imieniny, urodziny czy Pierwszą Komunię Świętą.

Zaproszenia ślubne i weselne

Najpiękniejsze kartki, które doskonale wkomponują się w charakter każdego przyjęcia są naszą specjalnością. Znajdziecie pośród nich zaproszenia w stylu glamour, retro, boho, nowoczesnym, a także klasycznym. Pozłacane dekoracje, motywy kwiatowe, grafiki, dodatki i odpowiednio dopasowane kolory sprawią, że charakter wydarzenia zostanie doskonale podkreślony. Dla przyjęć w stylu klasycznym proponujemy zaproszenia z kolekcji Special, Classic Elegance, Cappucino Pearl, Black Elegant, Glimmer czy Aton, które zostały stworzone w neutralnych, klasycznych kolorach i wzorach, najczęściej występujących na ślubach i weselach. Serie Wooden Eco, White Glass, Rose, Paproć czy Magnolia to rozwiązania idealne dla par przygotowujących swoje przyjęcie w motywach kwiatowych i roślinnych. Przygotowaliśmy także oryginalne, tematyczne zaproszenia w postaci książeczki wojskowej, biletu weselnego czy Waszych zdjęć i wiele innych propozycji.

Zaproszenia urodzinowe i imieninowe

Idealny pomysł na powiadomienie rodziny, przyjaciół lub znajomych o zbliżającym się przyjęciu. Niezależnie od tego, w jakim stylu chcesz przygotować swoje wydarzenie, w ofercie naszych zaproszeń znajdziesz modele, które idealnie dopasują się do innych dekoracji swojego przyjęcia. Wśród propozycji są zarówno pastelowe, delikatnie zdobione kartki inwitacyjne na pierwsze urodziny Waszego maluszka, a także bogato zdobione zaproszenia na imprezę z okazji osiemnastki.

Zaproszenia na chrzest i Pierwszą Komunię Świętą

Przygotowane w pastelowych odcieniach bieli, różu lub błękitu z delikatnymi dekoracjami. Doskonale podkreślą wyjątkowość wydarzenia, które chcesz świętować ze swoimi najbliższymi. Wśród propozycji dostępne są kartki uniwersalne do samodzielnego wypełnienia, a także personalizowane kartki, które wykonamy na zamówienie z wybraną treścią zaproszenia.

Shopping Cart