Teksty do zawieszek na alkohol

Poza aromatycznymi daniami i słodkimi deserami, na stołach podczas przyjęć ślubnych bardzo często stawiane są także butelki z różnego rodzaju alkoholem. W tej zakładce naszego sklepu znajdziesz unikalne teksty do zawieszek, które będą zdobiły wybrane przez Was trunki. 

Teksty do zawieszek na weselny alkohol

Doskonale wiemy, że dbałość o każdy detal imprezy weselnej jest na wagę złota. Młoda para nie tylko dobiera kolorystykę oraz motyw przewodni przyjęcia, ale także liczne dekoracje, które podkreślą oryginalny charakter imprezy i zapewnią mu odpowiednią personalizację.

Przygotowane przez nas teksty do zawieszek na alkohol to gotowe, zaprojektowane przez nas treści, które umieszczane są na dekoracyjnych winietkach butelek. Dzięki nim nie musicie martwić się o każdy szczegół, samodzielnie go wymyślać i tworzyć. Wystarczy wybrać, dopasowany do charakteru przyjęcia, model dekoracji i wybrać jedną z propozycji naszych treści. Znajdziesz pośród nich zarówno krótkie, zabawne i powszechnie znane powiedzenia, jak i bardziej rozbudowane sentencje, które zachwycą Waszych gości oryginalnością.

Szablony tekstów do pobrania

Shopping Cart