Zaproszenia urodzinowe

Organizujesz swoje przyjęcie z okazji ukończenia kolejnego, pełnego wrażeń roku życia i chcesz poinformować o czasie i miejsca wydarzenia swoich bliskich? Nasze zaproszenia na urodziny to praktyczny i zarazem piękny pomysł, aby podzielić się ze swoją rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi i nadchodzącej uroczystości.

Personalizowane zaproszenia na urodziny

Z dbałością o najmniejsze szczegóły przygotowujemy kartki inwitacyjne, które dopasowane są do charakteru każdego przyjęcia. Znajdziesz pośród nich zdobione złotymi elementami rozwiązania dla imprez przygotowanych w stylu glamour czy nowoczesnym, które idealnie sprawdzą się zarówno na osiemnastkę, jak i 40-stkę, 50-tkę czy 70-tkę (kolekcja Chic, Magical czy Diamond Gold). W naszym bogatym asortymencie dostępne są także pastelowe kartki Little Star, które świetnie dopasują się do przyjęć zorganizowanych z okazji roczku.

Sprawdź wszystkie nasze zaproszenia urodzinowe, wybierz dopasowany do organizowanego przyjęcia model kartki, a także personalizowany tekst wraz z nazwiskami swoich gości i ciesz się ich obecnością na swojej uroczystości.

Shopping Cart