Plany sali weselnej

Chcesz, aby Twoi gości czuli się wyjątkowo podczas organizowanego przez Ciebie przyjęcia? Plan sali weselnej to wspaniały pomysł, aby nie tylko w łatwy i prosty sposób wskazać bliskim ich miejsce przy odpowiednim stole, ale także podkreślić, jak bardzo cenisz ich obecność w tym wyjątkowym dniu.

Plany sali weselnej

Personalizowane karty z imionami Was i Waszych bliskich podkreślą oficjalny charakter przyjęcia i pomogą odnaleźć im miejsce. W ofercie dostępna jest pełna gama kolorów oraz wzorów, które możesz z łatwością dopasować do innych elementów dekoracyjnych swojego przyjęcia. Serie Eucaliptus, Rose Wine, Konwalia, Jungle, Sunflowers czy Wooden Eco to doskonały pomysł na plany sali weselnej dla imprez organizowanych w motywach roślinnych. Dodatki z kolekcji Bright, Classic czy Pink to z kolei rozwiązanie dla przyjęć w stylu minimalistycznym, natomiast seria Green Bottle doskonale sprawdzi się we wnętrzach udekorowanych w stylu glamour.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych dodatków, które wystarczy połączyć z innymi dekoracjami przestrzeni, aby zapewnić jej spójny wygląd, a Twoim gościom maksimum komfortu.

Shopping Cart