Teksty

Chcesz zaskoczyć swoich gości pięknymi i pomysłowymi dodatkami na swoim przyjęciu, ale zupełnie nie masz do tego głowy? Nic straconego, ponieważ my przygotowaliśmy gotowe szablony tekstów, które możesz umieścić na swoich zaproszeniach oraz zawieszkach. Sprawdź naszą kreatywność i przekonaj się, że pośród proponowanych treści znajdziesz tę, która idealnie pasuje do charakteru każdego wydarzenia.

Zrób pierwsze wrażenie tekstami na zawieszkach

Początek przyjęcia dla Twoich gości wcale nie musi rozpocząć się dopiero po ich przybyciu na miejsce wydarzenia. O jego charakterze możesz subtelnie poinformować już wręczając zaproszenie. Wystarczy, że wybierzesz jeden z modeli kartek, dostępnych w naszej ofercie, aby Twoi goście wiedzieli, czy spodziewać się raczej oficjalnego przyjęcia w stylu klasycznym lub glamour, czy bardziej luźnej uroczystości w stylu boho z kwiecistymi motywami.

Sam wygląd zaproszenia wiele mówi na temat organizowanego przez Ciebie przyjęcia, jednak z nami możesz pójść o krok dalej i wybrać do nich teksty, które podkreślą charakter wydarzenia i sprawią, że goście nie będą mogli się doczekać wspólnego świętowania.

Zaskocz swoich gości dodatkami z unikalnymi tekstami

Podobnie, jak pozostałe dodatki w naszej ofercie (zaproszenia, winietki, pudełka, księgi gości i inne), także zawieszki możesz dobierać w oparciu o motyw wiodący swojego przyjęcia. Sam wzór podkreśli harmonijną całość z pozostałymi dekoracjami, jednak warto wzbogacić je o teksty, które zachwycą Twoich gości pomysłowością i podkreślą wyjątkowość tego wspólnie spędzanego czasu.

W ofercie dostępnych jest kilkadziesiąt pomysłów na treści do umieszczenia zarówno na zaproszeniach, jak i zawieszkach na alkohol, którym częstowani będą Twoi goście podczas przyjęcia. Pośród nich znajdziesz zarówno najbardziej popularne powiedzenia związane z przyjęciami weselnymi, urodzinowymi i wieloma innymi, a także unikalne teksty dopasowane do specyfiki Twojego wydarzenia.

Zamawiając zaproszenie lub zawieszkę na alkohol o określonym motywie, wystarczy wpisać numer wybranego przez Ciebie szablonu. 

Teksty do zaproszeń

Teksty na zawieszki

Shopping Cart