Zaproszenia na komunię

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego chrześcijanina jest pierwsze przyjęcie Eucharystii. Zaproszenia na pierwszą Komunię Świętą to nie tylko doskonały pomysł na to, aby powiadomić bliskich o zbliżającym się przyjęciu, ale także podkreślenie tego, jak ważna jest ich obecność w tym ważnym dla dziecka dniu.

Zaproszenia na pierwszą Komunię Świętą

Wśród propozycji dostępne są kartki w dwóch pięknych motywach: Leaf oraz Roses. Każda z nich wykonana została w delikatnych, pastelowych odcieniach i motywach, pasujących zarówno do wysłania przez chłopca, jak i dziewczynkę. W cenie podstawowej znajduje się zaproszenie komunijne w rozmiarze 15 cm x 15 cm oraz wykonanie personalizowanego nadruku z imieniem i nazwiskiem gości. Zależnie od modelu, w cenie jest także dekoracyjna, różowa kokarda lub złoty sznureczek. Do kartki możesz wybrać także białą kopertę oraz zamówić jej wyklejenie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kartek dla chłopców i dziewczynek, którzy w tym wyjątkowym dla siebie dniu przyjęcia Eucharystii, chcą dzielić się swoim szczęściem ze swoimi bliskimi.

Shopping Cart