Dodatki na stół weselny

Wybór odpowiednich dodatków jest niezwykle ważny, niezależnie od charakteru przyjęcia. Ich zadaniem jest nie tylko zapewnienia oryginalnego klimatu uroczystości, w zaplanowanym przez Was motywie, ale także zadbanie o komfort Waszych gości. Z myślą zarówno o parze młodej, jak i ich bliskich przygotowaliśmy kolekcję akcesoriów, które sprawią, że w dniu ślubu nie będziecie musieli martwić się o żadne sprawy organizacyjne czy logistyczne. Wystarczą drobne, aczkolwiek sprytne dodatki, które pozwolą Wam w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem w gronie najbliższych.

Papeteria okolicznościowa

Zaraz po ceremonii zaślubin przychodzi czas na udanie się do domu weselnego, aby wspólnie z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi świętować najważniejszy dzień w Waszym życiu. Zaproszeni goście, szczególnie, jeśli przyjęcie jest zaplanowane na większą liczbę osób, w pierwszej kolejności będą chcieli zająć swoje miejsca przy pięknie udekorowanych stołach. Aby im w tym pomóc warto przygotować personalizowany plan sali, dzięki któremu z łatwością odnajdą swój stół. W przypadku większej liczby gości warto także na każdym z nim umieścić numer, który dodatkowo ułatwi im poszukiwania.

Na ozdobione stoły proponujemy natomiast personalizowane winietki z imionami i nazwiskami Waszych najbliższych oraz menu, dzięki którym każdy z gości będzie mógł zaznajomić się z serwowanymi daniami podczas przyjęcia. Dekoracyjne zawieszki z pomysłowymi tekstami to natomiast nasza propozycja na urozmaicenie butelek z alkoholem.

Dodatki drewniane i tekturowe

Wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć akcesoriów, które pomogą także parze młodej podczas ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego. Najważniejszym momentem tego wyjątkowego dnia jest oczywiście nałożenie pierścionka, które możecie do czasu ceremonii przechować z pięknie zdobionych, drewnianych pudełkach. Podczas przyjmowania gratulacji pomóc Wam mogą nasze pudełka na koperty, natomiast tekturowe pojemniki na ciasta to doskonały pomysł na poweselny upominek dla odjeżdżających już gości.

Shopping Cart