Numery na stół

Chcąc zadbać o komfort zarówno naszych gości, ale także nas samych, warto zdecydować się na numery na stół weselny. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu, jakie można połączyć z planem sali, zaproszone na Wasze przyjęcie osoby nie będą musiały poszukiwać swojego miejsca, ponieważ znajdą je praktycznie natychmiast. 

Numery na stół weselny

Proponowane w ofercie numery na stół są także doskonałym pomysłem na podkreślenie charakteru przyjęcia. Możecie je dopasować do innych dekoracji waszej sali zarówno pod względem kolorystycznym, jak i zdobieniowym. Wśród propozycji znajdziecie szeroki wybór znaczników o motywach dostępnych w naszej ofercie winietek, zaproszeń, planów gości, zawieszek i wielu innych elementów, które pełnią nie tylko rolę funkcjonalną, ale także dekoracyjną. Dostępne są pośród nich motywy minimalistyczne, boho, rustykalne, roślinne, glamour i klasyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych znaczników, które zapewnią oryginalny charakter każdego przyjęcia ślubnego, ale także zadbają o jego odpowiednią organizację i komfort wszystkich zaproszonych.

Shopping Cart