Pudełka na koperty

Jednym z najczęściej wręczanych prezentów parze młodej są ręcznie pisane życzenia oraz gotówka. Odbieranie upominków, mimo pomocy świadków, często bywa problematyczne, dlatego tworzyliśmy tekturowe pudełka na koperty ślubne, które pomogą Wam w wygodny sposób zebrać wręczane kartki z życzeniami i gotówkę.

Pudełka na koperty ślubne

Pierwszą z propozycji jest drewniane pudełko na koperty, wykonane z naturalnego surowca, dodatkowo malowanego wybranym odcieniem: brązowym, białym lub zielonym. Dzięki uniwersalnym kolorom ozdobom w postaci napisu “dziękujemy” oraz dekoracyjnemu sercu, doskonale dopasują się do charakteru przyjęcia w każdym stylu: nowoczesnym, klasycznym, retro czy glamour.

Drugą naszą propozycją są tekturowe pudełka na koperty ślubne z serii Jungle oraz Rose Wine. Dzięki roślinnym motywom świetnie wkomponują się w uroczystości z motywami boho czy rustykalnymi. Możesz dobrać do nich także inne dodatki dostępne w naszej ofercie takie jak zaproszenia, księga gości, pojemniki na ciasta czy plany sali. Tekturowe opakowania dostępne są także z możliwością personalizacji.

Shopping Cart