Pudełka na ciasto

Chcesz podarować swoim gościom słodki upominek po udanym przyjęciu? Personalizowane pudełko na ciasto weselne to doskonały pomysł, dzięki któremu docenisz obecność swoich bliskich w tym wyjątkowym dla Was dniu, dbając jednocześnie o to, by nie marnować słodkości, które zostały wykonane na zamówienie.

Pudełko personalizowane na ciasto weselne

Wśród propozycji znajdziesz szeroką gamę motywów i zdobień, które z łatwością dopasujesz do pozostałych dekoracji sali. W ofercie dostępne są motywy innych, proponowanych przez nas, dodatków takich jak zaproszenia, księga gości, winietki, zawieszki czy pojemniki na koperty. Serie Rose White, Jungle, Rose Wine czy Velvet Lavender, dzięki motywom roślinnym, doskonale wkomponują się w przyjęcia o motywie przewodnim boho czy rustykalnym. Zdobiona złotymi elementami kolekcja Glamour to natomiast doskonały pomysł na przyjęcia w stylu nowoczesnym, natomiast seria Folded Card to propozycja idealna do połączenia z innymi, minimalistycznymi dekoracjami.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów, pośród których znajdziesz ozdobne pudełka na ciasta weselne, wykonane z najwyższej jakości tektury o dowolnym motywie.

Shopping Cart