tanie zaproszenia ślubne

Jak oszczędzać kupując zaproszenia i dodatki weselne

Zakup akcesoriów na ceremonię zawarcia małżeństwa i imprezę dla najbliższych może być bardzo kosztowną inwestycją. Wyroby papeteryjne w postaci zawieszek, winietek, księgi gości lub pudełek na obrączki są dodatkami, które mogą urozmaicić Twoje wesele i posłużyć jako ozdoba sali. Są to jednak takie akcesoria ślubne, które para młoda zazwyczaj chce nabyć jak najmniejszym kosztem. Z tego wpisu dowiesz się, jak oszczędniej wybrać zaproszenia i dodatki na wesele, które przydadzą się podczas planowania uroczystości.

Zaproszenia i dodatki weselne – gdzie je kupić, aby nie przepłacić?

Papierowe inwitacje dla gości to rzecz, którą będziecie musieli zakupić odpowiednio wcześnie przed ceremonią. Niestety często bywa tak, że sam projekt takiego zaproszenia i koszt jego wydrukowania są bardzo drogie. Istnieją jednak sposoby, które pozwolą Ci zaoszczędzić na zamówieniu takich kartek. Oto kilka z nich:

  1. Szukaj okazji i rabatów – bardzo często w sezonie ślubnym producenci kartek oferują promocje lub sprzedaż dodatków w hurtowej, atrakcyjnej cenie.
  2. Postaw na prostotę – klasyczne i praktyczne zaproszenia również będą spełniały swoją rolę, nie muszą więc być bardzo zdobne, a co za tym idzie – droższe.
  3. Wysyłaj powiadomienia online – jest to oszczędność nie tylko pieniędzy, ale również papieru. Możesz zaprojektować wirtualną kartkę, którą prześlesz w wiadomości e-mail lub stronę internetową poświęconą Twojemu weselu.
  4. Odwiedź nasz sklep Papillon – znajdziesz tu przepiękne i spersonalizowane zaproszenia ślubne w cenie na każdą kieszeń!

Dodatki na ślub – czy wszystkie na pewno są niezbędne?

Winietki, zawieszki na alkohol, pudełka na ciasta lub obrączki – takie dodatki z pewnością sprawią, że Twoje wesele będzie jeszcze bardziej wyjątkowe i dopieszczone. Jednak zanim zaczniesz je ślepo zamawiać zadaj sobie pytanie – czy aby na pewno każde z tych akcesoriów jest mi potrzebne? Prawdopodobnie nie wszystkie będą pasować do koncepcji i zamysłu Twojej ceremonii zaślubin. Te, które najlepiej oddają Twoją wizję zamów w sklepie oferującym sprzedaż hurtową akcesoriów weselnych w przystępnej cenie – takim, jak Papillon! W przypadku pozostałych dodatków możesz wykonać je samodzielnie lub z pomocą swoich bliskich.

Chcesz zamówić wyjątkowe zaproszenia i dodatki weselne? Sprawdź nowości dostępne w naszej pracowni Papillon Zaproszenia!

Shopping Cart