najlepsze zaproszenia na ślub

Jak wybrać najlepsze zaproszenia na ślub?

Długo wyczekiwany dzień, w którym publicznie powiesz głośne “tak” coraz bliżej? Marzy Ci się wesele jak z bajki w towarzystwie całej rodziny i innych bliskich ludzi, z którymi przyjaźnisz się od lat? Postaraj się o każdy najmniejszy szczegół już na wiele miesięcy przed uroczystością w kościele czy urzędzie stanu cywilnego. Rozpocznij przygotowania weselne od wyboru swoistych wizytówek Waszej pary. Stylowe zaproszenia na ślub w subtelny sposób dają gościom znać, jakiego charakteru imprezy mogą się spodziewać. Ponadto takie ozdobne kartki to świetna pamiątka na przyszłość, a nierzadko nawet małe dzieła sztuki.

Rodzi się zatem pytanie, jakie zaproszenia na ślub wybrać, by jak najbardziej oddać w nich siebie i zachwycić gości. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i nieco Cię naprowadzić.

Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu zaproszeń na ślub?

Czytelność, zwięzła treść i podstawowe informacje

Zanim przejdziemy do kwestii czysto wizualnych, musimy wspomnieć o clou karty. Jest kilka elementów, które koniecznie muszą się znaleźć w treści. Należy zawrzeć informację o tym, kto zaprasza i kogo (imię nazwisko i ewentualna osoba towarzysząca), na co, kiedy i gdzie. Oprócz tego warto podać kontakt do siebie i ostateczny termin potwierdzenia obecności. Jeśli masz jakieś specjalne życzenia odnośnie do prezentów (prosisz o pluszaki, karmę dla zwierząt lub wino zamiast kwiatów) czy chcesz powiadomić gości o innej ważnej kwestii (impreza odbędzie się bez alkoholu), to umieść na ten temat dopisek na dole.

Wybór zaproszenia na ślub – projekt nowoczesny, klasyczny, glamour czy boho

Odpowiedz sobie najpierw na pytanie, jak wyobrażasz sobie swój ślub. Jak będziecie ubrani, co znajdzie się na stołach, ile gości ma się pojawić, jaką salę wynajmiesz i jak zamierzasz ją udekorować. Nie jecie mięsa, żyjecie ekologicznie i kochacie naturę, a zabawa odbędzie się w środku lasu czy w odrestaurowanej stodole? W takim razie polecamy ręcznie robione zaproszenia w stylu minimalistycznym czy boho, na których znajdą się suszone kwiaty czy malowane kompozycje. Elegancka ceremonia w pałacyku, luksusowa limuzyna i stroje jak z wybiegu? Do tego oczywiście karty dla gości w stylu glamour lub klasycznym.

Na rynku znajdziesz mnóstwo różnych wzorów i kolorów z możliwością personalizacji. Jest tylko jeden sposób, by wyjść obronną ręką z takiego oceanu dostępnych opcji. Zadbaj o jednakowy styl zaproszeń na ślub, ubrań, wystroju sali i innych elementów, a efekt będzie piorunujący.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart