Kolory i motywy przewodnie wesela na rok 2022

Kolory i motywy przewodnie wesela na rok 2022

Najmodniejsze trendy ślubne

Zbliżające się wesele to dla każdej Młodej Pary ogromny stres. Zależy nam na tym, aby goście dobrze się bawili, a sala doskonale się prezentowała. Właśnie z tego względu warto poznać najbardziej modne trendy weselne na 2022 rok. Pozwoli to na odpowiednie zaplanowanie całej uroczystości, przygotowanie odpowiednich zaproszeń, a także na właściwe udekorowanie sali weselnej. Sprawdź, jakie motywy przewodnie wesela będą królować w tym roku!

Już na początku przygotowań postaw na aktualne trendy

W 2022 roku bardzo popularny będzie minimalizm. Tyczy się to nie tylko wystroju sali, ale również przygotowywanych zaproszeń. Zamawiając zaproszenia ślubne warto zwrócić uwagę na to, by nie zawierały one zbyt wielu ozdób i kolorów. Ważne również, aby miały regularne kształty (kwadratowe lub prostokątne). By zaproszenia znakomicie się prezentowały, a co istotne, były możliwie najbardziej estetyczne i czytelne, warto zastosować stonowany kolor papieru, prosty font, a także zmniejszyć liczbę grafik do niezbędnego minimum.

Dekoracje ślubne zero waste coraz modniejsze

Życie w zgodzie z naturą jest coraz popularniejsze i przejawia się w bardzo wielu aspektach oraz obszarach. Dlatego właśnie często wybierane są dekoracje ślubne zero waste. Wspomnieć w tym miejscu należy między innymi o słoikach pełniących rolę kwietników lub lampionów do świec. Tego typu ozdoby można wykonać samodzielnie lub skorzystać z wypożyczalni dekoracji ślubnych. Akcesoria te mogą być wykorzystywane wielokrotnie, przez co są przyjazne dla środowiska.

Motywy przewodnie wesela – Jakie kolory zastosować na ślubie?

Bardzo istotne jest, aby wybrać odpowiedni kolor przewodni całej uroczystości weselnej. W 2022 roku przodować będą odcienie pastelowe. Oznacza to, że można wręcz w ciemno decydować się na kolory, takie jak błękit, róż, mięta czy fiolet. Jaskrawe kolory to jest to, co z pewnością zachwyci wszystkich gości. Oczywiście także osoby lubiące bardziej stonowane i klasyczne kolory znajdą coś dla siebie. W 2022 roku równie popularne są biel oraz złoto, które dodają eleganckiego, wyrafinowanego klimatu całej uroczystości.

Chcesz zainspirować się naszymi projektami? Odwiedź nas na Facebooku!

Shopping Cart