O nas

Pracownia zaproszeń Papillon, została stworzona z pasji do kreowania unikatowej papeterii okolicznościowej. Każdy projekt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów z dbałością o najmniejszy detal. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu Wasz “event” nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Opis działalności

Firma powstała na początku 2021 roku. Mimo krótkiej działalności, posiadamy 3 letnie doświadczenie w projektowaniu oraz tworzeniu papeterii okolicznościowej. Cechuje nas staranność, pomysłowość, dbanie o każdy szczegół oraz szybki czas realizacji.

Doskonale wiemy, że odpowiednio dobrane dekoracje są jednym z najważniejszych elementów każdego przyjęcia. Dlatego tworzymy unikalne projekty, które zachwycą Twoich gości i pozwolą stworzyć uroczystość dokładnie w takim stylu, jaki kochasz.

Z miłości do perfekcji...

…wykonujemy wszelkiego rodzaju elementy papeterii okolicznościowej, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Wiemy, jak ważne są detale, dlatego w tworzenie naszych produktów wkładamy całe swoje serce i umiejętności. Materiał, dodatki i ozdoby do papeterii okolicznościowej są starannie selekcjonowane, abyś Ty i Twoi bliscy mogli cieszyć się wspólnym świętowaniem wśród najpiękniejszych dekoracji. Przy wyborze materiałów kierujemy się nie tylko pięknym wyglądem, ale także wysoką jakością, ponieważ wiemy, że proponowane przez nas artykuły często zostają pamiątką po wyjątkowym dniu.

Zaproszenia i dodatki na każdą okazję

Dzięki trzyletniemu doświadczeniu oraz zamiłowaniu do estetyki proponujemy papeterię okolicznościową, pośród której znajdziesz zaproszenia, zawieszki na alkohol, winietki, pudełka na koperty, ciasta i obrączki, plany sali oraz księgi gości.

Drukowanie zaproszeń okolicznościowych i nie tylko

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, tworzymy je w wielu różnych wariantach kolorystycznych oraz wzorniczych. Znajdziesz pośród nich eleganckie, wykończone złotem zaproszenia na urodziny, pastelowe kartki inwitacyjne na chrzest czy opatrzone kwiecistymi motywami zawieszki i plany sali. Pośród szerokiej gamy propozycji naszej papeterii okolicznościowej, jesteśmy pewni, że znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy organizujesz przyjęcie z okazji Komunii Świętej, chrzcin, ślubu czy urodzin.

Wiemy, jak każde wydarzenie jest ważne zarówno dla jego gospodarza, jak i gości. Dlatego naszym zadaniem jest ułatwienie zaaranżowania wspólnie spędzonego czasu. Wystarczy wybrać wzór papeterii okolicznościowej dopasowanej do charakteru przyjęcia, aby cieszyć się nie tylko bliskością zaproszonych gości, ale także pięknym, spójnym wystrojem sali.

Shopping Cart