Trendy ślubne 2023

Trendy ślubne 2023 – ciekawe dekoracje, modne kolory i najmodniejsze projekty zaproszeń. Zaplanuj modny ślub już dziś!

Przedstawiamy najnowsze trendy ślubne 2023, które będą dominowały na stołach weselnych i wśród papeterii ślubnej w przyszłym roku. W naszym wpisie znajdziecie inspiracje do dodatków na stół weselny oraz na salę bankietową, poznacie najmodniejsze kolory 2023 roku oraz dowiecie się, jakie projekty zaproszeń będą najmodniejsze. Oto trendy ślubne na 2023 rok.

Jak udekorować stół weselny?

Gustownie udekorowany stół weselny prawdziwie przykuwa wzrok. Często to prawdziwe dzieła sztuki, które wypełnione są pięknymi kwiatami, modną porcelaną czy modnymi dodatkami. Bardzo ważne jest, aby zaprojektować go odpowiednio, ponieważ to coś więcej niż miejsce, przy którym goście będą spożywali posiłki. To pierwszy stół, przy którym usiądzie cała rodzina, połączona podczas ślubu młodej pary. Ważne, zatem aby był wyjątkowy i zapadał w pamięć.

Do najmodniejszych dodatków na stół weselny z pewnością można zaliczyć piękną i klasyczną białą porcelanę, która doskonale będzie współgrać ze stonowanym obrusem oraz delikatnymi kieliszkami. Całość pięknie dopełnią gustowne bukiety kwiatów, będące w harmonii z wyrazistymi świecznikami. 

Sala weselna w 2023 roku będzie zdominowana przez stonowane motywy z inspiracją w naturze: ziołach i kwiatach polnych. Warto zatem pamiętać, aby dobrać odpowiednie dodatki na stół weselny. W naszej pracowni Papillon Zaproszenia wykonujemy winietki, zawieszki na alkohol oraz numery stołów, które doskonale oddają ten klimat. 

Jakie kolory będą modne w 2023 roku? 

Kolejny sezon ślubny będzie delikatny i kwiecisty, jednak głównie przez zioła i kwiaty polne. To, czego pary młode będą szukać, to delikatność i spokój, które po ostatnich latach tak bardzo potrzebują. Aktualny będzie także, obecny od kilku lat minimalizm, który w połączeniu z inspiracją z pól i łąk – będzie tworzył prawdziwe harmonijne połączenia na stołach i salach weselnych. Będzie on także dominował w papeterii ślubnej.  

Trendy ślubne 2023 – najmodniejsze zaproszenia ślubne 

Zaproszenie ślubne Little Leafs

Zaproszenie ślubne folderowe, do którego stworzenia, inspiracją była dla nas złota barwa łąk. Dlatego możecie zauważyć wyjątkową synergię liści i delikatnych kwiatów wraz z błyszczącym złoceniem. To zaproszenie zamawiane najczęściej w okresie jesiennym, gdy młoda para planuje ślub wczesną wiosną. Do zaproszenia projektujemy także dodatki na stół i salę weselną, takie jak: winietki, zawieszki, numery stołów czy menu weselne

Zaproszenie ślubne Pink Kingly

Zaproszenie ślubne pozłacane Pink Kingly to nieco bardziej złota kompozycja, która zdominowana jest przez kwiaty w błyszczących odcieniach. Całość związana jest złotym sznureczkiem, który podkreśla klasę, będąc jednocześnie wyjątkowo minimalistycznym projektem. Do zaproszenia wykonujemy także dodatki, zarówno dostępne w ofercie, jak i na zamówienie. 

Zaproszenie ślubne Royal

To zaproszenie ślubne z kategorii premium – nieco bardziej wyraziste, które łączy w sobie styl graficzny z wyróżniającym pozłoceniem. Na zaproszeniu Royal możemy zmieścić nieco więcej treści, która zawrze wszelkie informacje odnośnie uroczystości. Całość wiązana jest złotym sznureczkiem, zwieńczając cały projekt. W naszej pracowni oferujemy cały pakiet dodatków papeteryjnych do tego zaproszenia, a więc: zawieszki na alkohol, menu weselne, księgę gości, numerki na stół weselny, oraz winietki.

Mamy nadzieję, że tym wpisem zainspirowaliśmy Was do zaprojektowania wymarzonego ślubu w 2023 roku! Zachęcamy Was do sprawdzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie znajdziecie jeszcze więcej projektów, propozycji papeterii oraz pięknych zaproszeń na Wasz ślub! 🙂

Shopping Cart